درباره شبکه

 

درباره شبکه پژوهشگران ایرانی:

شبکه پژوهشگران ایرانی، شبکه اجتماعی علمی و پژوهشی است که تنها پژوهشگران و مخترعان ایرانی می توانند در آن عضو شوند و با اشتراک گذاشتن مقالات، طرح ها، اختراعات و ... و معرفی فعالیتهای پژوهشی خود شرایط لازم، جهت رشد و توسعه ملی را فراهم آورند. هر پژوهشگر عضو شده در شبکه با توجه به منابع اشتراک گذاشته خود می تواند اعتبار و امتیاز اخذ نموده و دسترسی رایگان به منابع علمی و اطلاعاتی موجود در سایت داشته باشد. با ثبت مقالات پذیرش شده در سایت شبکه و دریافت اعتبار پژوهشی نه تنها موجب اشتراک دانش در بین ایرانیان می گردد بلکه مالکیت علمی آن برای نویسندگان محرز شده و از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری خواهد شد، علاوه بر این با اشتراک آنها میزان ارجاعات و مستندات به مقالات علمی خود را افزایش خواهد داد.

با عضویت در شبکه پژوهشگران ایرانی و دریافت کد پژوهشگری از رتبه پژوهشی خود در بین پژوهشگران آگاهی یافته و میزان ارجاعات و آنالیز فعالیتهای پژوهشی شما نیز مشخص می گردد و معرفی کاملی از فعالیتهای علمی پژوهشگر(کتابها، طرح های پژوهشی، اختراعات و... ) خواهد داشت، ضمن اینکه امکان ارتباط گسترده میان پژوهشگران در زمینه های علمی مشترک فراهم آمده و از اساتید و پژوهشگران برتر نیز تقدیر خواهد شد و همچنین در صورتی که شخصی از مقالات و پژوهشهای شما سوء استفاده کرده باشد، معرفی خواهد شد.
و اما از اهداف اصلی شبکه پژوهشگران ایرانی ارتباط بین بخشهای تحقیقاتی، مطالعاتی و R&D صنایع داخلی با پژوهشگران و مخترعان می باشد به گونه ای که با استفاده از اختراعات، اکتشافات و ایده های خلاقانه پژوهشگران ایرانی بخش تولید داخلی را تحرک بخشد و با برگزاری سمینارهای کاملا تخصصی هر صنعت، مدیران و مهندسان واحدهای تولیدی را رو در روی پژوهشگران داخلی مرتبط با آن صنایع قراردهد، همچنین شبکه پژوهشگران ایرانی تاکید ویژه ای بر رعایت اخلاق علمی و پژوهشی دارد و بدنبال فرهنگ سازی و جلوگیری از سرقت علمی و سوء استفاده های احتمالی در این زمینه می باشد.
 
اهداف شبکه پژوهشگران ایرانی:
 
· عضویت در سایت شبکه پژوهشگران ایرانی رایگان بوده و هر پژوهشگر عضو شده در شبکه با توجه به فعالیتهای پژوهشی اشتراک گذاشته خود و امتیاز و اعتبار پژوهشی اخذ نموده می تواند دسترسی رایگان به منابع علمی، اطلاعاتی و امکانات موجود در سایت داشته باشد.
· ارتباط بین بخش های تحقیقاتی، مطالعاتی و R&D صنایع داخلی با پژوهشگران
· آشنایی با اساتید و پژوهشگران مرتبط با فعالیتها و علاقه مندی های علمی پژوهشگر
· ایجاد درآمدزایی برای پژوهشگران
· اطلاع از رتبه پژوهشی و سطح پژوهشگری
· معرفی کامل فعالیتهای علمی پژوهشگر(کتابها، طرح های پژوهشی، اختراعات و... ) و ایجاد رزومه علمی تحت وب برای هر پژوهشگر
· معرفی و تقدیر از پژوهشگران برتر
· بررسی و آنالیز مقالات علمی پژوهشگران و نقد و بررسی مقالات
· فرهنگ سازی اخلاق علمی و پژوهشی و مستند نمودن مقالات علمی پژوهشگران، جلوگیری از سرقت علمی و سوء استفاده های احتمالی
· اخذ کد پژوهشگری برای همه پژوهشگران و استاندارد سازی فعالیتها و امتیازات پژوهشی
· ایجاد انجمن ها و کمپین های علمی گوناگون
· استخراج رکوردهای علمی(تعداد مقالات پژوهشگران، مقایسه مجلات علمی، کنفرانس ها، سطح پژوهشی و تعداد مقالات رشته های مختلف و ...)
· آگاهی از فراخوانهای علمی، آموزشی و پژوهشی
 

مالکیت شبکه:

شبکه دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیتهای آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است(مجوزهاسایت شبکه پژوهشگران ایرانی متعلق به موسسه کهن طرود شمال دانش گستر بوده و مدیریت آن به عهده جناب آقای محسن کلیچ مدیرعامل شرکت پژوهشی صنعتی طرود شمال و مدیرمسئول مجله بین المللی اقتصاد مقاومتی می باشد. این شرکت بنابر مأموریت خویش دایر بر صیانت از میراث فکری علوم انسانی و اشاعۀ آن، عزم راسخ دارد تا برای منابع علمی رو به رشد چاره‌انديشي نماید و اهداف عنوان شده در بالا را از راه اندازی سایت شبکه پژوهشگران ایرانی مد نظر دارد.
باتوجه به گستردگی سایت شبکه و تعداد بالای اعضای آن سازمان ها و نهادهای پژوهشگر محور می توانند درخواست ساخت پنل کاربری پژوهشگران مختص به خود را در شبکه از طریق ایمیل info {@} irangn.ir به دفتر شبکه ارسال نمایند.
 
در صورتی که عضو سایت می باشید، می توانید از طریق "ارسال درخواست پشتیبانی" در قسمت پروفایل خود با تیم پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید و در صورتی که عضو سایت نمی باشید از طریق بخش ارتباط با ما در صفحه اول سایت پیام خود را ارسال نمایید.
  
 

باتوجه به ماهیت شبکه اجتماعی بودن سایت و تعداد بالای اعضاء، امکان پاسخگویی تلفنی وجود ندارد بااینحال در صورت نیاز:

آدرس دفتر شبکه: مازندران، بابلسر، بلوار شریفی، نبش شریفی ۱۷، مجتمع پارسا، طبقه پنجم، واحد۸

تلفن:  ۴-۰۱۱۳۵۳۳۰۷۷۳     فکس: ۰۲۱۴۳۸۵۱۴۴۶

سامانه پیامکی: ۵۰۰۰۲۰۱۵۳۳۰۷۷۳

ایمیل: info @ irangn.ir

 

 عضویت در شبکه پژوهشگران ایرانی