سومین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی

 


سومین   جشنواره    تقدیر   از   پژوهشگران   ایرانی  -  بهمن ماه   ۱۳۹۷   - هتل بین المللی میزبان شهرستان بابلسر

 
سومین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی جشنواره ای متمایز، برای سومین بار ویژه همه پژوهشگران ایرانی که با هر سطح پژوهشی می توانند در جشنواره حاضر شرکت نمایند و البته باتوجه به سطح اخذ شده خود نشان و تندیس و لوح و ...(برنزی، نقره ای و طلایی) را دریافت نمایند. سومین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی در بهمن ماه ۱۳۹۷ درهتل بین المللی میزبان بابلسر توسط شبکه پژوهشگران ایرانی و گروه پژوهشی اقتصاد دانش دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد. برای کلیه شرکت کنندگان شرایط اسکان رایگان درمکان مناسب ساحلی در نظر گرفته خواهد شد و به همه عزیزان شرکت کننده هدایای پژوهشی آنها از قبیل تندیس، لوح، نشان، بج سینه، گواهی پژوهشگری، کارت پژوهشگری و ... اهدا خواهد شد. شرایط شرکت در جشنواره بدین صورت می باشد که پژوهشگران گرامی ابتدا به عضویت سایت شبکه درآمده و اقدام به تکمیل و وارد نمودن فعالیتهای پژوهشی در پروفایل اختصاصی پژوهشگری خود می نمایند درحال حاضر امتیازات پژوهشی به کتابها، مقالات، طرحهای پژوهشی، جشنواره ها، عضویت در کمیته ها و اختراعات تخصیص داده می شود. فرایند بارگذاری مدارک و مستندات پژوهشی شاید کمی زمانبر و سختگیرانه به نظر برسد ولی به جهت مستند شدن همیشگی به نام پژوهشگران و رعایت شرایط اخلاق پژوهش ضروری می باشد. البته بعد از چندبار بارگذاری اطلاعات پژوهشگران مهارت لازم را کسب نموده و فرایندی است که باید طی زمان صورت گیرد امید است پژوهشگران گرامی با در نظر گرفتن همه جوانب از سختگیری های شبکه ناراحت نگردند، بعد از کسب سطح پژوهشگری لازم اقدام به ثبت نام در جشنواره می نمایند هزینه شرکت در جشنواره با توجه به سطح هر پژوهشگر متفاوت است و پژوهشگرانی که به سطح فرابرجسته دست یابند ثبت نام آنها به صورت رایگان خواهد بود و از آنها تقدیر خواهد شد.

  

  - تقدیر از  پژوهشگرانی  که موفق به اخذ سطح  پژوهشگر  فرابرجسته  در شبکه  پژوهشگران ایرانی گردند

   - اهداء  لوح، نشان، تندیس و ... به پژوهشگران ایرانی شرکت کننده در جشنواره

  - حضور اساتید و پژوهشگران برجسته ایرانی در جشنواره

  - در نظر گرفتن اقامت و اسکان رایگان  برای شرکت کنندگان

 

 شبکه به هیچ عنوان مقالات پذیرش شده در کنفرانسها و مجلات جعلی را ثبت نمی نماید و برای ثبت سایر فعالیتهای پژوهشی نیز قوانین مشخصی را دنبال می نماید و هدف آن تنها اجرای عدالت برای همه پژوهشگران و هدایت مسیر درست فعالیتهای پژوهشی می باشد از اینرو از همه پژوهشگران خواهشنمدیم اقدام به پافشاری برای ثبت فعالیتهای پژوهشی غیرموجه و بدون مستند خود به هر طریقی ننمایند.


 مراحل شرکت در جشنواره:                    (۱) ثبت نام در سایت       (۲)  تکمیل و وارد نمودن فعالیتها و دستاوردهای پژوهشی در پروفایل        (۳) ثبت نام در جشنواره                     

 

با افزایش سطح پژوهشگری هزینه شرکت در جشنواره کاهش می یابد و در صورت رسیدن به سطح پژوهشگر فرابرجسته دیگر نیازی به ثبت نام نمی باشد و همراه با تقدیر خواهد بود

 دریافت تندیس + لوح تقدیر + نشان پژوهشگری + گواهی پژوهشگری + کارت پژوهشگری + بج سینه شبکه پژوهشگران ایرانی +  حضور رایگان +  اقامت رایگان


 

اهداف جشنواره:

- ایجاد انگیزه بیشتر فعالیتهای پژوهشی همراه با رعایت اخلاق علمی و پژوهشی در پژوهشگران 

- معرفی و شناسایی پژوهشگرانی که به هر نحو تاکنون معرفی نشده اند و مورد توجه نبوده اند

- به وجود آوردن فضای مجازی و غیرمجازی برای ارتباط بیشتر پژوهشگران رشته های گوناگون با یکدیگر

- تقدیر از پژوهشگران جوان و پیشکسوت با هر میزان سطح پژوهشی اخذ کرده در شبکه

- ایجاد انگیزه برای پژوهشگران جوان و تازه کار و قرار گرفتن آنها در مسیر سالم فعالیتهای پژوهشی

- برگزاری جشنواره ای متفاوت و ارزیابی کاملا سیستماتیک امتیازات پژوهشی،


 شرایط برگزاری جشنواره:

 - برگزاری جشنواره هدف اصلی شبکه پژوهشگران ایرانی نمی باشد بلکه در اولویت سوم و یا چهارم اهداف آن قرار دارد، سایت شبکه پژوهشگران ایرانی سایتی علمی و اجتماعی است که هدف اصلی آن ارتباط بین صنایع و واحدهای تولیدی داخلی با پژوهشگران و مخترعان ایرانی می بااشد و همواره میزبان پژوهشگران و مخترعان ایرانی خواهد بود.

 - جشنواره در بهمن ۱۳۹۷ در هتل بین المللی میزبان بابلسر برگزار خواهد شد، شرایط اسکان رایگان برای کلیه شرکت کنندگان در مکان ساحلی بسیار مناسب فراهم خواهد بود.

- فرایند بارگذاری مدارک و مستندات پژوهشی شاید کمی زمانبر و سختگیرانه به نظر برسد ولی به جهت مستند شدن همیشگی به نام پژوهشگران و رعایت شرایط اخلاق پژوهش ضروری می باشد. البته بعد از چندبار بارگذاری اطلاعات پژوهشگران مهارت لازم را کسب نموده و فرایندی است که باید طی زمان صورت گیرد امید است پژوهشگران گرامی با در نظر گرفتن همه جوانب از سختگیری های شبکه ناراحت نگردند. 

- پژوهشگرانی که سال گذشته در جشنواره شرکت نموده اند تک ستاره می باشند و در صورتی که سطح پژوهشگری این عزیزان افزایش یافته باشد امکان شرکت در دومین جشنواره را خواهند داشت.

- برای اطلاع رسانی طرح های پژوهشی و تحقیقاتی، فرصتهای شغلی، ارتباط با صنعت و ... اولویت با پژوهشگران و مخترعان عضو شبکه می باشد که در جشنواره های شبکه شرکت نموده اند.

- شرایط اسکان و حضور در جشنواره تنها برای شرکت کنندگان می باشد و در صورت داشتن همراه باید با دبیرخانه هماهنگ شده و فرد همراه باید به عنوان کاربرعادی در سایت و جشنواره ثبت نام نماید.

- دبیرخانه جشنواره علاقه مند به حضور همه شرکت کنندگان در جشنواره می باشد به همین جهت هزینه های حضور، اسکان و برگزاری را برای همه شرکت کنندگان رایگان در نظر گرفته است از این رو تفاوتی چندانی بین هزینه حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.

- هزینه های ثبت نام باتوجه به سطح پژوهشگری پژوهشگران متفاوت می باشد و در صورت افزایش سطح این عزیزان هزینه های ثبت نام آنها کاهش می یابد و در صورت رسیدن به سطح فرابرجسته رایگان خواهد بود و از این عزیزان تقدیر بعمل خواهد آمد.

- در صورت ثبت نام به شکل پستی و یا عدم حضور شرکت کنندگان به هر دلیلی در جشنواره بسته بندی و پکیج و هدایا برای آنها در اسرع وقت از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

- تقاضا می گردد پژوهشگران هر چه زودتر اقدام به تکمیل اطلاعات و فعالیتهای پژوهشی خود نموده و در تاریخ های در نظر گرفته شده اقدام به ثبت نام نمایند همچنین باتوجه به تجربه برگزاری سال های گذشته جشنواره، امکان هیچگونه ثبت نامی خارج از زمان تعیین شده وجود نخواهد داشت و هزینه های در نظر گرفته شده در تاریخ های تعیین شده مقطوع خواهد بود.

- حضور در محل اسکان و هتل محل برگزاری همراه با مشخصات پژوهشگران و بررسی مدارک شناسایی آنها خواهد بود از این جهت نیاز است در صورت داشتن همراه و مهمان قبلا مراحل ثبت نام آن انجام شده و هماهنگی های لازم با دبیرخانه انجام شده باشد همچنین امکان حضور عزیزان خردسال کمتر از ۸ سال در مراسم برگزاری جشنواره مقدور نخواهد بود.

- کلیه هماهنگی های لازم با پژوهشگران گرامی که اقدام به ثبت نام در جشنواره نموده اند انجام خواهد شد و برای همه این عزیزان دعوتنامه شرکت در جشنواره، کروکی آدرس محل اسکان و برگزاری و ... ارسال خواهد شد و دبیرخانه جشنواره هماهنگی ها و شرایط لازم را برای حضور این عزیزان فراهم خواهد نمود.

 - دبیرخانه جشنواره علاقه مند به حضور تمامی پژوهشگران ثبت نام شده در جشنواره می باشد ولی در صورت عدم حضور به هر دلیلی حداکثر یک یا دو روز بعد از برگزاری جشنواره از طریق پست پیشتاز کلیه هدایا پژوهشگران ارسال خواهد شد.

- هزینه های شرکت در جشنواره باتوجه به سطح پژوهشگری، زمان ثبت نام، حضوری و غیر حضوری بودن متفاوت خواهد بود و باتوجه به تجربه برگزاری در سال گذشته امکان هیچگونه تغییری در میزان هزینه ها و در نظر گرفتن تخفیف وجود نخواهد داشت.

 

دانلود پوستر جشنواره

 


هزینه های شرکت در جشنواره   

باتوجه به ساخت کلیه هدایا پژوهشی به نام پژوهشگران و هماهنگی های لازم جهت اسکان و حضور در جشنواره، لطفا پژوهشگران هر چه زودتر اقدام به تکمیل پروفایل فعالیتهای پژوهشی و ثبت نام در جشنواره نمایند

دبیرخانه جشنواره علاقه مند به حضور همه شرکت کنندگان در جشنواره می باشد و شرایط لازم را برای حضور تمامی پژوهشگران فراهم می آورد بدین جهت تفاوت چندانی بین هزینه حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.

هزینه دریافتی شامل ساخت تندیس + لوح تقدیر + نشان پژوهشگری + گواهی پژوهشگری + کارت پژوهشگری + بج سینه شبکه پژوهشگران ایرانی +  اسکان رایگان  و حضور رایگان در هتل محل برگزاری جشنواره می باشد   

 

(حضوری)  ثبت نام تا تاریخ  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱     (حضوری)    ثبت نام از تاریخ  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۳۰  (حضوری)    ثبت نام از تاریخ  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ تا تاریخ  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰

  ۳۵۰۰۰۰ تومان الی ۵۰۰۰۰۰ تومان                         ۴۰۰۰۰۰ تومان الی ۵۵۰۰۰۰ تومان                                               ۴۵۰۰۰۰ تومان الی ۶۰۰۰۰۰ تومان 

 

(غیرحضوری) ثبت نام تا تاریخ  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱   (غیرحضوری   ثبت نام از تاریخ  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۳۰  (غیرحضوری  ثبت نام از تاریخ  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ تا تاریخ  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰

۳۱0۰۰۰ تومان الی ۴۶۰۰۰۰ تومان                         ۳۶۰۰۰۰ تومان الی ۵۱۰۰۰۰ تومان                                         ۴۱۰۰۰۰ تومان الی ۵۶۰۰۰۰ تومان 

                                

(هزینه ها باتوجه به سطح پژوهشی متفاوت است با افزایش سطح پژوهشگری هزینه ها کاهش می یابد و سیستم به صورت خودکار محاسبه می نماید، در صورت رسیدن به سطح فرابرجسته رایگان خواهد بود) 

 

جدول ریز هزینه شرکت در جشنواره    

 

  با توجه به بررسی کامل و دقیق مدارک و مستندات فعالیتهای پژوهشی پژوهشگران و مشخص شدن سطح پژوهشی در شبکه، امکان دریافت(لوح، نشان، تندیس، گواهی و کارت عضویت و ...) برنزی، نقره ای و طلایی با توجه به امتیازات اخذ شده و سطح پژوهشگران فراهم می باشد. تندیس، لوح، نشان و ... در سه سطح (برنزی – نقره ای – طلایی) به نام هر پژوهشگر ساخته شده و همه جوایز دارای کد و هولوگرام اختصاصی می باشندبعد از انجام فرایند ثبت نام موارد مورد نظر آماده شده و از طریق حضور پژوهشگران در جشنواره، ارسال پستی و یا دریافت حضوری در دفتر شبکه به پژوهشگران اهدا خواهد شد.


پژوهشیار ۴ الی پژوهشیار ............................................ برنزی

پژوهشگر ۴ الی پژوهشگر .............................................. نقره ای

پژوهشگر برجسته۲ الی پژوهشگر فرا برجسته سرآمد ........... طلایی

عنوان سطوح پژوهشی و امتیازات لازم 

کانال تلگرام شبکه پژوهشگران ایرانی

تصاویر محل اسکان جشنواره

تصاویر شهر و محل برگزاری جشنواره
 


 دبيرخانه جشنواره:  مازندران، بابلسر، بلوار شريفي، نبش شريفي  ۱۷، مجتمع پارسا طبقه پنجم، واحد۸

تلفـن: ۴-۰۱۱۳۵۳۳۰۷۷۳    فكس:  ۰۲۱۴۳8۵1446      irangn.ir@gmail.com  http://irangn.ir/festival    

تصاویر و ویدئوهای دوره اول جشنواره (۱۳۹۵)

تصاویر و ویدئوهای دوره دوم جشنواره (۱۳۹۶)


عضویت در سایت ورود به سایت

دومین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی

 

برگزار شد

 

دومین   جشنواره    تقدیر   از   پژوهشگران   ایرانی  - ۲۶  بهمن   ۱۳۹۶   - هتل بین المللی میزبان شهرستان بابلسر

 

تصاویر و ویدئوهای برگزاری دومین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی- ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - بابلسر / هتل بین المللی میزبان

 
برگزار شد


عضویت در سایت ورود به سایت

اولین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی

 

برگزار شد

اولین   جشنواره    تقدیر   از   پژوهشگران   ایرانی  -   ۶  اسفند  ۱۳۹۵   - هتل بین المللی میزبان شهرستان بابلسر

تصاویر و ویدئوهای برگزاری اولین جشنواره تقدیر از پژوهشگران ایرانی- ۶ اسفند ۱۳۹۵ - بابلسر / هتل بین المللی میزبان

 

برگزار شد

 


عضویت در سایت ورود به سایت